Графіка мови

Шрифт – це візуальне зображення мови символами, які пластично співпадають з особливостями мовної мелодіі і, як органічне ціле з мовою, живляться одним корінням з глибини історіі. Людина сприймає оточуючий світ перш за все зором і слухом. Саме зором і слухом сприймається і мова. На жаль, наша українська мова ще й досі ходить у свитині універсального пошиву, хоча є наступницею мови і писемності Руси Київської. Наша мова володіє традицією первозданного рутенського письма, яке існує тільки в пам’ятках культових канонічних творів православ’я 21 сторіччі ми вже не відокремлюємось від світу, а навпаки хочемо стати врівень.

Світова культура

У 21 сторіччі ми вже не відокремлюємось від світу, а навпаки хочемо стати врівень. У тому числі з латиномовним світом, який вже кілька тисяч літ вдосконалює своє письмо і шрифтову культуру.

Гармонійна цілісність

Пластика літери і мовна мелодія мусять створити єдину гармонійну цілісність.

Державний символ

Як самостійна держава, Україна повинна володіти всіма символами державності і, перш за все, державною мовою з відповідно цій мові графічною абеткою. Зорово українська мова не має відрізнятись

Досконалість

Основою укранської абетки є рутенська абетка. Вона функціонально досконаліша за латинську - і має відповідність кожного звуку мови - своєму знаку.

Ознайомтесь з шрифтами

Shopping Cart
  • Your cart is empty.